O nás

S důrazem na kvalitu

V Medic Centre klademe důraz na individuální přístup, na pečlivé získávání komplexních anamnestických údajů , na cílené vyšetření a na využití nejnovějších poznatků medicíny v péči o každou klientku.

Maximální diskrétnost a celoživotní vzdělávání všech zaměstnanců je samozřejmostí. Vítáme pacientky , které mají zájem o pravidelnou péči (příp. i nad rámec zdravotního pojištění), ale ani jednorázová konzultace není na překážku návštěvy u nás.

Co o nás říkají pacientky?

Pecka lékař. Svérázný, jistý si svými názory, empatický, je jiný, ale děsně příjemně jiný. Profesionál na svém místě. Absolutně budí důvěru a jsem ráda, že jsem na něj natrefila.
paní...
I appreciate very much Mr. Chaloupecky, in my opinion he is a very good doctor. I've followed many treatments recommended by other doctors in order to get pregnant, without success. After only 2 visits to doctor Chaloupecky, the miracle has happened and the baby was already on the way. This was an incredible good news for me and my husband, as we were willing to have a baby for a long time ago. The doctor is extremely patient, answering to all my questions and doubts during the medical checkups, but also via e-mail whenever I need his advices. Thanks to doctor Chaloupecky's help now I can hold my baby in my arms and I will be always grateful for this!
paní ...

Objednejte se a my se postaráme