Gynekologie

Poskytujeme komplexní gynekologickou diagnostickou a terapeutickou péči ve všech obdobích života ženy, včetně preventivních prohlídek. Součástí péče je i komplexní ultrazvuková a laboratorní diagnostika.

Jsme schopni vám poradit při výběru hormonální léčby (antikoncepce, substituční terapie v menopauze či při jiných stavech deficitu), samozřejmostí je diagnostika a léčba přednádorových změn děložního čípku, gynekologických zánětů či neplodnosti. Nevyhýbáme se konzultacím z oblasti estetické chirurgie.

Naše péče při využití nadstandardních programů ordinace může pokračovat i na spolupracujících gynekologicko-chirurgických pracovištích.

 

Na něco jsme zapomněli? Napište nám.

Poprvé na gynekologii

V Medic Centre poskytujeme kompletní služby také klientkám, které dosud neměly zkušenost s návštěvou gynekologie. Služby jsou poskytovány ve stejných podoborech jak již bylo uvedeno. Plně si uvědomujeme specifika první návštěvy, důsledně vysvětlujeme dúvod a postup jednotlivých vyšetřovacích úkonů. Klientky ve věku 15-18 mají možnost absolvovat vyšetření spolu s matkou , dle platné legislativy vyžadujeme k výkonům souhlas rodiče/ů.

Služby oboru Dětská gynekologie neposkytujeme.

Objednejte se a my se postaráme